Інформація щодо виплат щорічної разової грошової допомоги до 5 травня

Уряд прийняв постанову “Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”. Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань.

10:43 23.04.2019

Міністр юстиції України консультує

Доброго дня!  Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати,  тому  одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

11:15 17.04.2019

Каланчацьке бюро правової допомоги Голопристанського МЦ з надання БВПД інформує

З 01.01.2019 року по 31.03.2019 року працівниками Каланчацького бюро прийнято 270 звернень, в тому числі 33 письмових звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги за результатами яких видано 24 доручення про призначення адвоката за рахунок держави та 4 доручень на складання процесуальний документів та представництва інтересів у суді працівникам бюро правової допомоги.

08:18 15.04.2019

З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним сім`ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

13:33 11.04.2019

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко: голосування не за місцем реєстрації. Алгоритм дій.

Пане Міністре! 31 березня я голосувала на виборчій дільниці не за місцем своєї реєстрації, а фактичного проживання. Перед цим я зверталась до уповноваженого органу, через який мене додали до списку виборців на тій дільниці, на якій я хотіла проголосувати. Маю питання, чи потрібно ще раз перевіряти себе у списках під час другого голосування на виборах? Дякую за відповідь. Анастасія Подорожня

09:53 11.04.2019

Аналіз надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів області за січень - березень 2019 року

У  січні – березні  2019 року  до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 1 051 596,2 тис. грн, що на 11,3 відсотка більше ніж у січні – березні  2018 року. Планові показники виконані на 105,7 відсотка.

10:03 05.04.2019

Як отримати грошову допомогу в межах держпрограми "Муніципальна няня"

З 1 січня 2019 року в Україні стартувала нова державна програма «Муніципальна няня». Причому ця новина зчинила певний ажіотаж у суспільстві та хибні припущення: начебто матусь змусять полишати дітей з нянями й достроково виходити з декретної відпустки на роботу.

16:54 02.04.2019

ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ «Володар кілець»

Згідно плану роботи Преображенського любительського об’єднання «Здоров’я» під керівництвом Септа Н.Ю. та Василенко Г.М. 30 березня 2019 року у спортивній залі с.Преображенка був проведений баскетбольний турнір «Володар кілець». Баскетбол – гра командна, динамічна, що вимагає від учасників відмінної фізичної підготовки, самовіддачі та злагодженості командних дій.

15:47 02.04.2019