Мирненська громада
Херсонська область, Каланчацький район

Звіт про роботу сільського клубу с. Польове за 2017 рік

Сільський клуб знаходиться  на території Мирненської селищної ради за адресою: с.Польове, вул. Центральна.

В клубі с.Польове працюють:

• вокальний ансамбль «Польовички», який складається з 5 учасників.

Репертуар: «Мамина сорочка» Наталя Май, «А я бажаю вам добра» Наталя Май.

Репертуар колективу постійно поповнюється новими піснями

Гурток художнього читання «Марічка» який складається з 1 учасника.

Учасники колективу приймали активну участь у святкових заходах по селам селищної ради, та були нагороджені подякою. Розпочався наш культурний рік з відзначення Різдва Христового та різдвяних свят. Творчий колектив вітав односельчан, заходили в домівки до жителів села, несучи радість Нового Року.

8 березня відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню «Її величність жінка». Він пройшов у теплій обстановці, який почався з вірша «Мамині руки» - гурт «Марічка». Концертна програма була різножанровою і включала в себе художнє слово, пісні, літературно-музичні композиції та супроводжувалась сценкою « Кайдашева сім’я». Всі виступи тепло приймалися глядачами і це не дивно, адже вони адресовані близьким і рідним людям: мамам, бабусям, дружинам, донечкам, коханим.

9 травня для ветеранів Другої Світової Війни та для жителів села відбувся концерт. Розпочав його директор КП «Преображенка» Іванечко В.В. Зі щирими побажаннями привітав всіх присутніх . Особливу увагу приділили Сірівлі Олені Тимофіївні, яка була народжена 1944 році в пеклі концтабору. Звучали пісні воєнних літ та  пісні сучасних композиторів. Власний вірш читала прониклива Катерина Шикор «Я повернусь». Вірш викликав бурю емоцій. 9 травня для українців – це особливий день, який в серцях пробуджує гордість і непідробну повагу до ветеранів війни, до всіх, хто брав участь у боях Другої Світової війни, відстоював свободу, оберігав нашу Вітчизну.

1 червня до Дня захисту дітей провели розважальну програму «Найрозумніший» та рухливі ігри. Свято провели у приміщені клубу. У святі приймали участь діти села Польове.

24 серпня відбулися урочистий захід з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України «Україну піснею вінчаймо». Захід відкрився піснею «Моя Україна». Вітали жителів села своїм співом, вокальний ансамбль «Польовички», також радували своїми гуморесками. Як завжди, учасник гурту «Марічка» прочитала вірш.

1 жовтня ми святкували «День людей похилого віку». Зібралися всі бажаючі, щоб привітати людей літнього віку. Свято розпочалося  привітанням директора КП «Преображенка» Іванечко В.В. За українською традицією вручили коровай. Пенсіонери приймають активну участь у житті нашого села. Після вітання за солодким столом всі присутні згадували минулі літа своїми піснями. Всі  були дуже задоволені і раділи, як діти, роблячи безліч фото на пам’ять. Як пізніше виявилося присутні перебували в «культурному шоці», і були вражені такій душевній зустрічі.

31 грудня ми провели свято Нового року «Новорічне шоу». У вітальній програмі виконувалися сценки, пісні, зустріч Діда Мороза та Снігуроньки, конкурси. Наприкінці свята провели розіграш лотереї.

Для проведення свят на протязі року виділялася допомога від Мирненської селищної ради, голови Сучок А.М. у вигляді  подарунків, солодощів, призів та новорічних прикрас. ПП «ТРІЕЛ–АГРО», директор Окунєнко І.М., виділив матеріальну допомогу в сумі 2000 грн. на придбання новорічних костюмів Діда Мороза та Снігурочки та електроприладів.