Про підсумки роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за І квартал 2019 року

Станом на 31.03.2019 року на обліку у Скадовському відділенні знаходилось 4013 страхувальників з яких: юридичних осіб – 1408, фізичних осіб – 2585, з них з найманою працею (роботодавців) – 573 та 20 членів фермерських господарств.

08:07 26.04.2019

Презентації роботодавців

З метою допомоги у підборі кадрів та працевлаштування незайнятих громадян, 18 квітня 2019 року Херсонським обласним центром зайнятості було організовано та проведено презентації роботодавців в оздоровчих закладах приватного багатопрофільного підприємства «Паритет» (санаторій «Чайка»), спортивно-оздоровчого табору «Прибрежний», санаторно-оздоровчого комплексу «Гілея», що працюють на території смт. Лазурне Скадовського району. В заході взяли участь безробітні Бериславського, Великолепетиського, Голопристанського, Каховського, Нижньосірогозького, Іванівського, Олешківського, Чаплинського,м. Нова Каховка, м. Херсон та Каланчацького району з представником Каланчацької районної філії Херсонського ОЦЗ провідним фахівцем з питання зайнятості Ткаленко О.Г.

15:46 25.04.2019

Легальні трудові відносини – гарантія пенсійного забезпечення

З січня 2004 року в Україні запроваджено принцип пенсійного страхування, відповідно до якого страховий стаж людині зараховується за умови сплати страхових внесків. Тобто, фактично право на пенсію матимуть лише ті громадяни, які легально одержували заробітну плату в розмірі не меншому за мінімально встановлений законодавством рівень, з 1 січня 2018 року – це 3 723 грн.

16:44 24.04.2019

Інформація щодо виплат щорічної разової грошової допомоги до 5 травня

Уряд прийняв постанову “Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”. Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань.

10:43 23.04.2019

Міністр юстиції України консультує

Доброго дня!  Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати,  тому  одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

11:15 17.04.2019

Каланчацьке бюро правової допомоги Голопристанського МЦ з надання БВПД інформує

З 01.01.2019 року по 31.03.2019 року працівниками Каланчацького бюро прийнято 270 звернень, в тому числі 33 письмових звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги за результатами яких видано 24 доручення про призначення адвоката за рахунок держави та 4 доручень на складання процесуальний документів та представництва інтересів у суді працівникам бюро правової допомоги.

08:18 15.04.2019

З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним сім`ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

13:33 11.04.2019