Інформаційна стаття

До 31.08.2020 року Головним управлінням Держпраці у Херсонській області, за участю органів місцевого самоврядування, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області  та Обласного центру зайнятості триватиме інформаційно-роз’яснювальна робота щодо важливості офіційного оформлення трудових відносин.

17:07 13.08.2020

Завершено ремонт Преображенському БК

Завершено ремонтні роботи у фойє Преображенського будинку культури. Приміщення стали світлими і затишними! Двері Преображенського БК гостинно відкриті для жителів та гостей с. Преображенка!

08:13 10.08.2020

Благоустрій у смт Мирне

Територію Мирненського селищного будинку культури продовжують устатковувати. Працівниками благоустрою на сходах встановлено перила, а на ганку зробили лавки.

13:09 07.08.2020

Запобігання торгівлі людьми

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації (за оцінками уряду США). Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють. Торгівля людьми може відбуватись у різних формах.

16:23 29.07.2020