Громадська участь

Інформація (у тому числі копії документів), пов’язана з ініціюванням, підготовкою, проведенням громадських слухань

Проект генерального плану смт Мирне, Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області (пояснювальна записка, графічна частина)

Мирненська громада відтепер приєднана до платформи електронної демократії

З метою забезпечення участі  жителів Мирненської територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення, налагодження результативної співпраці громадян і органів  місцевої влади, Мирненською селищною радою в особі начальника Мирненської селищної військової адміністрації Валентини Головатої  підписано Меморандум про співпрацю з  веб – платформою « Єдина платформа місцевої електронної  демократії» та підключено сервіси «Місцеві електронні петиції» та «Електронні консультації з громадськістю» .

19:57:31 27.02.2024